T. +90 212 238 00 28 F. +90 212 253 97 02
E. info@ascflowercenter.com
HAKKIMIZDA
All Decor, sektöründe 35 senelik bir birikimin sonucudur:
Kurulduğumuz ilk günden beri sektörün içinde, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini birinci hedef belirleyerek, her geçen gün kendimizi yenileyerek, güncel ürünlerimiz ve genç yapımızla size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. 2009 senesine kadar "ASÇ FLOWER CENTER" olan marka ismimimiz 2009 itibariyle "ASÇ ALL DECOR" olmuştur. Bunun sebebi her geçen gün artan ürün çeşitliliğimizi sadece yapay bitki ve çiçek ile sınırlamak istemememiz ve sizlere daha iyi bir marka ismiyle ulaşmak istememizdir.


Canlı bitkinin gelişip büyüyemediği her ortamda yapay bitki:
Canlısından ayırt edemeyeceğiniz doğallıkta yapay bitki ve ağaçlarımız ile mekanlarınıza güzellik katmak başlıca hedefimizdir. Kurumsal hizmetlerimizi; cafe - restaurant, hotel, spa, alışveriş merkezi, ofis, plaza, hastane ve her türlü sosyal alana yönelik yapay peyzaj ve bitkilendirme, dekorasyon ve sezona özel çalışmalar olarak nitelendirebiliriz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.


Kalite, beklentileri aşmak:
Kalite bize göre sadece ürün kalitesi demek değildir; hizmetin başlangıcından bitişine kadar, hatta satış sonrasında bile kendini hissettirmelidir. Ürünlerimizde ise standartın üstünde kalite anlayışımızı en cazip fiyatlarla buluşturup sizlere sunuyoruz.

MİSYON, VİZYON
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
A. Mahmut Şevket Paşa Mh. Odesa Bulv. No.24 Şişli - İstanbul -Turkey
T. (212) 238 00 28